Aandeelhouder & Investeerder

Algemene vergaderingen

Notulen algemene vergadering
Download

Informatie over de rechten van de aandeelhouders
Download

Volmacht
Download

Stemming per brief
Download

Bijeenroeping algemene vergadering van aandeelhouders 2018
Download

Contact

Anske De Porre

Contacteer ons via e-mail

Notulen algemene vergadering
Download

Stemming per brief
Download

Bijeenroeping algemene vergadering van aandeelhouders 2017
Download

Volmacht
Download

Informatie over de rechten van de aandeelhouders
Download

CV's bestuurders
Download

Kennisgevingen aandeelhouders

Verplichte verklaring van aandeelhouderschap (Transparantieverklaring)
Meer informatie (Infobrochure transparantiewetgeving en te gebruiken formulieren) op de website van de FSMA

04/12/2018 Transparantie verklaring - Norges Bank - Persbericht
Download

04/12/2018 Transparantie verklaring - Norges Bank
Download

04/11/2018 Transparantie verklaring - Norges Bank
Download

04/11/2018 Transparantie verklaring - Norges Bank - Persbericht
Download

01/03/2018 Transparantie verklaring - Norges Bank - Persbericht
Download

01/03/2018 Transparantie verklaring - Norges Bank
Download

Kennisgeving Mobistar in uitvoering van de wet van 2 mei 2007 op de openbaarmaking van belangrijke deelnemingen.

12/09/2008 Download PDF
Download

09/11/2008 Download PDF
Download

Kennisgeving art. 74 van de Wet van 1 april 2007 op de Openbare Overnamebiedingen

08/30/2013 Download PDF
Download

08/24/2009 Download PDF
Download

09/15/2008 Téléchargez le PDF
Download

12/04/2007 Download PDF
Download

Liquiditeitscontract

Mobistar heeft een liquiditeitscontract afgesloten met een financiële instelling en hen gemandateerd om op strikt discretionaire basis in naam en voor rekening van Mobistar te handelen in het Mobistar-aandeel. De transacties worden uitgevoerd op het centrale orderboek van de gereglementeerde markt van Euronext Brussel. Het contract gaat in vanaf 1 augustus 2014. Het doel van deze opdracht is om de regelmatige en de liquide verhandeling van het Mobistar aandeel te bevorderen. De handel in eigen aandelen werd goedgekeurd door de gewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders van Mobistar op 7 mei 2014.

01/02/2018 - Week 52Download
01/08/2018 - Week 1Download
01/15/2018 - Week 2Download
01/22/2018 - Week 3Download
01/29/2018 - Week 4Download
02/05/2018 - Week 5Download
02/12/2018 - Week 6Download
02/19/2018 - Week 7Download
02/26/2018 - Week 8Download
03/05/2018 - Week 9Download
03/12/2018 - Week 10Download
03/19/2018 - Week 11Download
03/26/2018 - Week 12Download
04/03/2018 - Week 13Download
04/09/2018 - Week 14Download
04/16/2018 - Week 15Download
04/23/2018 - Week 16Download
05/04/2018 - Week 17Download
05/07/2018 - Week 18Download
05/14/2018 - Week 19Download
05/22/2018 - Week 20Download
05/30/2018 - Week 21Download
06/04/2018 - Week 22Download
06/18/2018 - Week 24Download
06/25/2018 - Week 25Download
07/02/2018 - Week 26Download
07/09/2018 - Week 27Download
07/27/2018 - Week 29Download
07/27/2018 - Week 29Download
07/27/2018 - Week 29Download
08/13/2018 - Week 32Download
08/13/2018 - Week 32Download
08/20/2018 - Week 33Download
08/28/2018 - Week 34Download
09/03/2018 - Week 35Download
09/10/2018 - Week 36Download
09/17/2018 - Week 37Download
09/24/2018 - Week 38Download
10/02/2018 - Week 39Download
10/08/2018 - Week 40Download
10/15/2018 - Week 41Download
10/22/2018 - Week 42Download
10/29/2018 - Week 43Download
11/05/2018 - Week 44Download
11/12/2018 - Week 45Download
11/19/2018 - Week 46Download
11/26/2018 - Week 47Download
12/03/2018 - Week 48Download
12/10/2018 - Week 49Download

Aandeelhoudersstructuur

Aandelen % deelneming
ASB 31,753,100 52.91%
FREE FLOAT 23,345,560 38.90%
SCHRODERS 3,105,040 5.17%
Boussard & Gavaudan Asset Management 1,810,714 3.02%
Total 60,014,414 100%

Analisten

tr>
Broker Analysts Telephone  
ABN AMRO Marc Hesselink +31 (20) 628 1527 marc.hesselink@nl.abnamro.com
Bank Degroof Petercam Stefaan Genoe +32 2 662 8299 s.genoe@degroofpetercam.com
Barclays Capital Daniel Morris +44 20 7773 2113 daniel.m.morris@barclayscapital.com
Berenberg Bank David Burns +44 79 7417 8860 david.burns@berenberg.com
BofA Merrill Lynch David Wright +44 20 7995 6355 dawright@baml.com
Citigroup Nayab Amjad +44 20 7986 3908 nayab.amjad@citi.com
Credit Suisse Paul Sidney +44 (20) 7888 6015 paul.sidney@credit-suisse.com
Deutsche Bank Roshan Ranjit +442075452908 roshan.ranjit@db.com
Goldman Sachs Mike Bishop +44 20 7552 4248 Michael.Bishop@gs.com
HSBC Securities Nicolas Cote-Colisson +44 (20) 7991 6826 nicolas.cote-colisson@hsbcib.com
ING David Vagman +32 (0) 2 557 1694 david.vagman@ing.be
Jefferies Ulrich Rathe +44 20 7029 8286 urathe@jefferies.com
JP Morgan Nawar Cristini +(44-20) 7742-6746 nawar.cristini@jpmorgan.com
KBC Securities Ruben Devos +32 2 429 58 43 ruben.devos@kbcsecurities.be
Kempen Emmanuel Carlier +31 629 729 274 Emmanuel.carlier@kempen.com
Kepler CM Matthijs Van Leijenhorst +31 (20) 563 2379 matthijs.vanleijenhorst@keplercm.com
Macquarie Guy Peddy +44 20 3037 4509 guy.peddy@macquarie.com
New Street Research Russell Waller +44(0) 20 7375 9127 Russell@newstreetresearch.com
ODDO Securities Alexandre Iatrides +33 (1) 44 51 81 44 aiatrides@oddo.fr
Mainfirst AG Stephane Beyazian +44 (207) 478 8063 stephane.beyazian@mainfirst.com
Royal Bank of Canada Wilton Fry (Analyst) +44 20 7429 8463 wilton.fry@rbccm.com
SG Securities Stéphane Schlatter +44 20 7676 6350 stephane.schlatter@sgcib.com
UBS Nicholas Prys-Owen +44 207 568 1902 nicholas.prys-owen@ubs.com

Dividend

Dividend 2018

Coupon nr 18

gewoon dividend van 0.50 EUR / aandeel

Ex-dividend datum Registratiedatum Uitbetalingsdatum
14 mei
2018
15 mei
2018
16 mei
2018

Historiek

Coupon nr 1 (gewoon dividend van 2,00 EUR per aandeel) uitbetaald op 11 mei 2005
Coupon nr 2 (gewoon dividend van 2,40 EUR per aandeel) uitbetaald op 10 mei 2006
Coupon nr 3 (kapitaalsvermindering à rato van 1,60 EUR per aandeel) uitbetaald op 2 augustus 2006
Coupon nr 4 (gewoon dividend van 2,70 EUR per aandeel) uitbetaald op 9 mei 2007
Coupon nr 5 (buitengewoon dividend van 1,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 6 juni 2007
Coupon nr 6 (gewoon dividend van 2,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 14 mei 2008
Coupon nr 7 (kapitaalsvermindering à rato van 4 EUR per aandeel) uitbetaald op 6 augustus 2008
Coupon nr 8 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 15 mei 2009
Coupon nr 9 (buitengewoon dividend van 1,65 EUR per aandeel) uitbetaald op 14 augustus 2009
Coupon nr 10 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 21 mei 2010
Coupon nr 11 (buitengewoon dividend van 1,65 EUR per aandeel) uitbetaald op 20 augustus 2010
Coupon nr 12 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 20 mei 2011
Coupon nr 13 (buitengewoon dividend van 1,40 EUR per aandeel) uitbetaald op 19 augustus 2011
Coupon nr 14 (gewoon dividend van 2,90 EUR per aandeel) uitbetaald op 25 mei 2012
Coupon nr 15 (buitengewoon dividend van 0,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 24 augustus 2012
Coupon nr 16 (gewoon dividend van 1,80 EUR per aandeel) uitbetaald op 24 mei 2013
Coupon nr 17(gewoon dividend van 0,50 EUR per aandeel) uitbetaald op 17 mei 2017